Uzman Karotçular

Hizmete başladığımız günden bugüne profesyonel korutçuluğu kendimize ilke edindik. Daima son teknoloji ile üretilen makineleri kullandık, teknolojik gelişmeleri takip ettik.

HİZMETLERİMİZ

KAROT

Karot makinası beton delme ve betona şekil vermek için de kullanmaktayız. Eski uygulamara göre beton delme işlemi uzun zaman almaktaydı. Karot beton delme işlemi kısa sürede olmakta ve zaman kazanımındada yardımcı olmaktadır. Karot makinası ile sadece beton delme değil her türlü kaya ve mermeride delmek, kesmek mümkündür. Sadece delinecek olan alanın türüne göre, uygun karot uçları özen ile kullanılmalıdır. Beton kesme makinasının kullanılmadığı yerlerde, karot makinası kullanılmalı ve yan yana delikler açılarak traşlama yöntemiyle istenilen ebatlarda beton delme işlemi yapılmaktadır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında

BETON DELME

Karot beton delme işlemi titiz bi şekilde yapılmalıdır. Böylelikle betona zarar verilmemiş olur. Karot makinası ile beton delme işlem sırasında kullanılan makina uçları çok önemlidir. Karot makina ucu yanlış kullanıldığında beton delme sırasında ciddi zararlar vermekte, çok fazlasıyla ses yapaktadır. Karot beton delme ucu doğru kullanıldığında etrafa ve çevreye zarar vermez ve ses yapmamaktadır. Bu nedenle karot makinası profesyonel uzman kip tarafından yapımlalıdır. Karot beton delme işlemi inşaat sektöründe çok terçih edilen hale gelmiştir.

BETON KESME

Beton Kesme işlemi: Demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz hasarsız, tahribatsız sulu sistem hidrolik raylı, uzaktan kumandalı yatayda ve dikeyde kalıp gibi beton kesme  özelliğine sahiptir. beton kesme islemi  Karot  ile demir donatılı Veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız, tahribatsız sulu sistem elmaslı  beton Kesme  İşlemi. Asfalt kesme  işlemi. Asfalt kesme işlemi

KAROTÇU

karot nerelerde kullanılır? Binaların güçlendirilme çalışmalarında beton örneği alınması gerekmektedir. Örnek alma işleminde karot makinesi betonu deler ve firmamız çıkan numuneyi incelemeye göndermek üzere müşteriye teslim eder. Firmamız sektörünün en ucuz karotçu fiyatını müşterisine sunmaktadır. İşinin ehli ustalarımız beton delinecek zemin dışında diğer bölgelere zarar vermeden işini garantili yapmaktadır.
Becerilerimiz
Karotçu 98%
Beton Kesme 95%
Beton Delme 92%
Beton Kırma 88%
Ankraj Filiz Ekim 90%
5/5